Informační systém AZ.PRO

Podnikové informační systémy z produkce naší společnosti pokrývají potřeby firem všech velikostí v nejrůznějších oblastech podnikání.

Všechny systémy jsou doplněné širokou nabídkou služeb a partnerských aplikací.

Az pro
Specializace modulů

Podnikové informační systémy řady AZ.PRO jsou vyvinuty tak, aby svým zákazníkům pomáhaly orientovat se v záplavě údajů, které souvisejí s činností každé firmy. Tyto produkty s množstvím specializovaných modulů se vždy přizpůsobí potřebám firmy, bez ohledu na její velikost a oborové zaměření.

Az pro
Vlastnosti a portfolio

Portfolio softwarových produktů AZ.PRO je vysoce ceněno pro svoji technologickou vyspělost i pro další vlastnosti, které vyplývají z dokonalé znalosti domácího trhu. Všechny systémy pokrývají požadavky širokého spektra firem a jsou přizpůsobeny potřebám uživatelů na nejrůznějších pozicích ve firmách.

Az pro
Řešení na míru

Vytváříme specializovaná řešení „na míru“ pro nejrůznější oblasti podnikání, čili „branže“. Specializované moduly a funkcionality tak mohou podporovat činnost, například firem z oblastí strojírenství, obchodních organizací, stavebnictví, dopravy a spedice a mnoha dalších.

Systém je vhodný pro tyto firemní procesy

ekonomika dlouhodobý majetek personalistika a mzdy nákup Sklady Prodej marketing doprava a spedice výroba kmenové údaje reporting