Reference

Meva a.s.

MEVA a.s. je česká strojírenská společnost s dlouholetou tradicí založená již v roce 1898.

realizace: 1998
MEVA-TEC s.r.o.

MEVA-TEC s.r.o je společnost zabývající se obchodováním širokého sortimentu zboží z oblasti nádob na odpad a příslušenství, dílenského a kancelářského vybavení, olejového hospodářství, manipulační techniky

Mevatec s.r.o je společnost zabývající se obchodováním širokého sortimentu zboží z oblasti nádob na odpad a příslušenství, dílenského a kancelářského vybavení, olejového hospodářství, manipulační techniky.

Ze svého centrálního skladu zásobuje jednak své přímé zákazníky, jednak vlastní sesterské společnosti v tuzemsku i v Evropě.

realizace: 2001
Prefa Brno, a.s.

Prefa Brno a.s. je český výrobce širokého sortimentu betonových a kompozitních materiálů, dílců pro pozemní stavby, kanalizace, komunikace a ochranu životního prostředí.

realizace: 01/2002
Granitol a.s.

GRANITOL akciová společnost je největším výrobcem vyfukovaných polyetylenových folií a vázacích PP pásek v České republice a v zahraničí. Významná část produkce je exportována do zemí střední, východní a západní Evropy.

realizace: 1998
Stock Plzeň - Božkov s.r.o.

Stock Plzeň-Božkov je největším výrobcem lihovin v České republice s tradicí sahající až do roku 1920. Široká paleta produktů zahrnuje mnoho dobře známých a populárních značek v čele s vlajkovou lodí – výjimečně hořkým a výjimečně dobrým Fernetem Stock.

realizace: 08/2002
PAPO s.r.o.

Firma PAPO s.r.o. vznikla v roce 1996 a po krátkém působení v oblasti mezinárodní dopravy a spedice se zaradila mezi lídry slovenského trhu.

realizace: 06/2007
NAD - RESS Senica, a.s.

NAD – RESS Senica, a.s. patří mezi nejvýznamnější dopravní společnosti na Slovensku. Poskytuje služby v oblasti dopravy, spedice, celních služeb a servisu od roku 1997.

Od začátku rutinního provozu IS AZ.PRO využívá NAD RESS pro řízení společnosti plně všech funkcí, ekonomikou počínaje přes řízení dopravy až po napojení na palubní počítače.

realizace: 04/2006
C&A Móda

C&A Móda ve všech zemích, ve kterých je zastoupena, patří s naší širokou paletou oděvů a doplňků k nejdůležitějším podnikům ve svém oboru.

Naším zákazníkem je od roku 2006, kdy využívala našeho modulu PAM s napojením na SAP R3. Od roku 2008 došlo k posunu ve spolupráci a to k outsourcingu mezd pro celou českou i slovenskou republiku a to všech 37(ČR) + 4(SK) prodejen.

realizace: 04/2006