Personalistika a mzdy

Modul Personalistika a mzdy je součástí komplexního IS AZ.PRO, ve kterém se zpracovávají mzdy všech možných druhú a typů (měsíční, časová, úkolová, podílová, mzda řidičů MKD, tabulkové mzdy pro státní správu atd.)

Samozřejmostí je ON-LINE provázanost s moduly, ve kterých vznikají podklady pro mzdy (výroba, doprava..) a stejně tak opačně po zavední zaměstnance lze k němu vytvářet doklady ve všech modulech (vystavovat pokladní doklady, výdejky, příjemky, mzdové lístky, svěřovat mu majetek ...)

 

Legislativní podpora
Legislativní změny pro českou a slovenskou verzi jsou dodávány v pravidelných aktualizacích a uživatelé jsou o nich informování přímo v rámci IS AZ.PRO.

 

Použití s externími ERP systémy
Díky použité technologii a kladnému hodnocení uživatelů se modul PAM IS AZ.PRO dodává i jako externí modul pro zahraniční IS typu Navision, MS AXAPTA, SBO, SAP R3, Movex.

I v rámci těchto nasazení je vytvořeno propojení na úrovni databáze na výrobní moduly daných systémů, stejně jako přenosy dat do účetniství, banky atd. (NE exporty a importy textových souborů ale přímo čtení či zápis do dotabáze ERP systému)

 

Zpracování mezd (Outsourcing)
Naši specialisté zpracovávají na našich serverech mzdové agendy pro střední a větší firmy. Naše specializace je na firmy mající pobočky po célé ČR i SR - obchodní řetězce apod. Samozřejmě zpracováváme i firmy lokalizované na jednom místě.

Mimo zpracování mezd nabízíme zákazníkům i ON-LINE přístup ke svým datům a dokonce umožňujeme i využívat daný systém pro aktivní evidenci personalistiky (lékařské prohlídky, školení, kurzy, smlouvy, šatny, pomůcky ..)

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz?
Volejte nebo pište
+420 549 240 032 obchod@itp.cz
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš vzkaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit