O nás

Na trhu informačních technologií úspěšně působíme již několik desetiletí.

Cílem naší společnosti je poskytovat moderní softwarová řešení založená na potřebách zákazníků i na nových trendech. Zabýváme se vývojem komplexního informačního systému AZ.PRO , dodávkami HW, včetně souvisejících služeb.

Našimi zákazníky jsou firmy z oblasti průmyslového, dopravního sektoru, obchodní organizace, státní správa i společnosti využívající funkčnosti PAM provázané na jiný ERP systém nebo formou outsourcingu.

Vážíme si našich zákazníků a i proto neustále zdokonalujeme poskytované služby. Jsme připraveni přesvědčit i vás.

Naše společnost PROSPEKS-IT, a.s. je tvůrcem a dodavatelem komplexních integrovaných řešení podnikových informačních systémů. Jsme ryze českou společností působící na českém a slovenském trhu.

V oblasti informačních systému jsme implementátorem vlastního řešení, informačního systému AZ.PRO. Stejným podílem se zaměřujeme na dodávky značkového hardware společnosti Fujitsu, jehož jsme významným a dlouholetým partnerem.

Našim cílem je naplnění potřeb a reálných očekávání zákazníka a ve stejném duchu soustředíme energii do našich produktů a řešení. Pro naše zákazníky jsme dlouholetým a spolehlivým partnerem. Proto pro nás práce získáním zákazníka a implementací systému nekončí, ale pokračuje v různých podobách a formách spolupráce na dalším rozvoji informačního systému. I díky přízni našim stálých zákazníků a partnerů si můžeme dovolit v dnešní tržní situaci říci, že jsme stabilní, zdravá a stále rostoucí společnost.

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz?
Volejte nebo pište
+420 549 240 032 obchod@itp.cz
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš vzkaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit